Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 66,5 x 50 cm, rámováno, datace - 1913, signováno vpravo dole B. Průcha, zezadu opatřeno štítkem s určením Mlýn Kuchelník na pravém břehu Sázavy před Ledečkem v pozadí vrch Trucovna 1913. Autor viz T 2/323, Ch 12/148.